• 0212 221 00 09
  • gulteknikservisinfo@gmail.com
Airfel Digifix Duo Kombi Arıza Kodları ve Çözümü
  • 5209
  • 0

Airfel Digifix Duo Kombi Arıza Kodları ve Çözümü

Airfel Digifix Duo, Digifel Duo Kombi L P arıza kodu: Su basıncının düşük olduğu anlamına gelir.Kombinin altında bulunan su doldurma musluğu aracılığı ile 1.5 e kadar su basın ve sıfırlama yaptıktan sonra kombinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Airfel Digifix Duo, Digifel Duo Kombi HL arıza kodu: Kalorifer gidiş suyu ısısının 100 derece olduğu durumlarda kombi kendini korumaya alır ve H L  arızasını verir.Buna birçok sebep vardır.

  1. Pompa Motoru Çalışmıyor.
  2. Kombi de Hava Var.
  3. 3 Yollu Grubunda Sıkışma Var.
  4. Kalorifer Filtresi Tıkalı
  5. Kaloriferler Tıkalı
  6. Aşırı Isı Sensörü Arızalı

Airfel Digifix Duo, Digifel Duo Kombi AF arıza kodu:Kombinin baca veya prosestat parçasında bir arıza oluştuğunda elektronik kart bu arızayı verir.

Airfel Digifix Duo, Digifel Duo Kombi Hb arıza kodu:Kalorifer NTC arızasıdır.Kalorifer ısı sensörünün değişimi ile arıza giderilir.

Airfel Digifix Duo, Digifel Duo Kombi db arıza kodu: Kullanım suyu ısı sensörü hatasıdır.Isı sensörü değişti zaman arıza giderilir.

Airfel Digifix Duo, Digifel Duo Kombi bC arıza kodu: İyonizasyon arızasıdır. İyonizasyon çubuğu veya elektronik kart arızasıdır.

Airfel Digifix Duo, Digifel Duo Kombi 01 arıza kodu:Gaz valfi veya bobinlerine yeterli derece de enerji gitmiyor.Gaz valfi arızalı.

Airfel Digifix Duo, Digifel Duo Kombi A5 arıza kodu:Prosestat ve iyonizasyon sırasında oluşan hatalardan dolayı ana kart bu hatayı verir.

Airfel Digifix Duo, Digifel Duo Kombi Fr arıza kodu:Eşanjör için de bulunan suyun donma seviyesine geldiğini gösteren arıza kodudur.Su ısı seviyesi+5 dereceye ulaşana kadar kombi bu koruma modun da kalacaktır.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

prokombiservisi
Servisi Ara