• 0212 221 00 09
  • gulteknikservisinfo@gmail.com

Airfel Servisi

Kombi ve klima servisi Airfel Servisi tamir, parça değişimi ve benzeri işlemlerini bir yıl garantili olarak yapmaktayız. Airfel klima ve kombiye bakım yaptırmak Airfel kombi servisi ve klimadan alacağınız verimi artırmaktadır ve bu bakım işlemi aile bütçenize pozitif olarak yansımakta. İstanbul da  yaşamakta olan Airfel klima servisi kullanıcıları için hizmet vermekte. Seneler boyunca kazandığımız birikim ile Airfel  Servisi hizmeti vermekteyiz. Airfel Servisimiz sadece Kağıthane ile sınırlı değil İstanbul Avrupa yakasının tamamını kapsamaktadır.

Airfel Klima Servisi

Hafta içi ve cumartesi günü her saatte servisimize ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Airfel Klima Servisi değiştirdiği, onardığı parçalara bir yıl süre ile garanti vermektedir. Airfel Klima Servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak. Airfel Servisi telefon numarası 0212 320 98 95. Bu numaradan klima ile bilgi alabilir gerekirse hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Airfel Kombi Servisi

Airfel kombi bakımlarını zamanında yaptırmanız sağlığınız ve rahat bir kombi kullanımı için elzemdir.  Airfel kombinizi senede en az bir kere bakım yaptırmanız gerekmektedir. Bakım yaptırmak için profesyonel ustalarımızdan yardım alabilirsiniz . Airfel Kombi Servis sektöründe İstanbul genelinde çalışmakta.  İstanbul’da servis vermekte olan Airfel Kombi Servisi, Airfel kombi tamiri, Airfel kombi bakımı,Airfel kombi arıza, Airfel kombi parça değişimi, Airfel kombi gaz dolumu, Airfel kombi sökme benzeri gibi hizmetleri profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

prokombiservisi
Servisi Ara